gražūs medis
Medis - Jis tau suteikia gyvybę. Tu jam - mirtį.
Anonimas
5278
Anonimas
5278
tai geras medis
Anonimas
5726
Ne
Anonimas
5838
#20 tai va kad tikra demotyvacija turi priverst susimastyt o ne sypsena kelt :P
Anonimas
5840
#16 sutinku, demotivacija nebutinai turi but juokinga ;)
Anonimas
5840
#9 gal anyksciu silelio neskaites?
Anonimas
5841
Na jo patys pagalvokit nebūtų gamintoju(medžiu )nebūtų deguonies taigi nebūtų ir mūsų,o mes šiais laikais vis kertam ir kertam miškus kitaip sakant patys nesuprasdami dedame sau ant kaklo kilpa ir stovime ant plonutės šakelės nežinai kiek ji dar išlaikys .
vikangel
5841
Žiauri realybė..
Anonimas
5841
va cia tai nors demo. Kitu puse cia sumestu tai primena humoro portala etc.
Anonimas
5841
Anx: nebuvau, bet aš turėjau omenyje ne apie kokį nors miestelį, miestą, šalį išskirtinai, o apskritai, ką mums medis teikia.
Anonimas
5842
Jeigu medis nebus nukirstas, kada jis yra subrendes- jis supus, tai gi, patys darykite isvada, apie ju kirtima :D p.s. butu neblogai, kad uz viena nukirsta butu pasodinamas kitas ar net du :)
Anonimas
5842
ne, ne zmogus;D gyvunas;D
Anonimas
5842
Ne, dėka žmonių ir gyvūnų, kurie kvėpavimo proceso metu išskiria medžių gyvybei reikalingas medžiagas, medžiai išties egzistuoja.
Anonimas
5842
nusisnekejai... ar zmogus medi sukure>???
Anonimas
5842
Lol, medžių išvis nebūtų, jei nebūtų gyvūnų ir žmonių, kurie juos naikina.
Anonimas
5842
#6 Tu gal anykščiuose nebuvai?
Anonimas
5842
Viliau: medis sugeria visas išmetamas dujas ir ne tik, visą blogą orą geria į save ir taip leidžia mums kvėpuoti grynu oru, todėl jis teikia mums gyvybę.
Anonimas
5842
Ne iš medžio juk gimstame, tai kaip suprasti,jog jis suteikia man gyvybę?
Anonimas
5842
vaisai kaip anyksciu silelis :)
Anonimas
5842
Tiesa.
Zaraza
5842
baisus vaikinai/ merginos kersinkit gamtai - iskirskit miska :D
cigo
5843
gera demo!
Anonimas
5843
Gyvenimo ironija :D
Anonimas
5843
tiesa ;)
|

