justai zakroj rot garlapanas,berserkas jobanas,arklio ismata,siuksle tu..dekis delna ant veido nes papisiu tavo mama
Megapixeliai - Štai kam jie reikalingi mobiliajame telefone
Anonimas
5407
Anonimas
5442
pas mane iphonas irgi nesiskundziu..
Anonimas
5458
n8 pas mane tai daznai taip darau
Anonimas
5481
pas mane tel se xperia arc fito puikios :)
Anonimas
5517
turiu w995 tai man ir 8.1 uztenka su blykste rysku grazu da geriau nei pamatyt in real :D seip k750 ekranas mazas.
Teenagor
5518
12 reiktų norint gerai ten įžiūrėt.
puukis4
5518
gudriai
Anonimas
5518
#10 Žinoma, kitaip verta savęs paklausti ar ne py... esi :)
Anonimas
5519
juk visi taip darom, ar ne? :)
Vilius_4_eminem
5519
Normali demo, bet vis tiek turi visi prikišt, kad megapikseliai nieko nereiškia :) Reiškia, aišku, kad reiškia ir kokybė, tik reikia nepamiršt ir kitų dalykų. Perkant fotiką jei protingas būsi neimsi to, kuris turės daugiau megapixelių, o ir į atskirus parametrus: ppi, dpi, resoliuciją, skiriamąją gebą ir pan...
FarmVille
5519
ten k750i, 2mpx, bet ryškiai vistiek nefotkina :)
Anonimas
5519
#6 Geram išdidinimui prireiks ir pixelių
Anonimas
5519
Jeigu ka,tai nuo megapixeliu nepriklauso foto kokybe;)
Anonimas
5519
sek750i sitam yra blykste pats toki telefona turejau
Anonimas
5519
tai ka jie per visa kambari pizoka atsispausdine uzsides vietoj tapetu ?
Anonimas
5519
ne ble, jie ta,. kad galetum mergai po sijonu pafotkint :D
Anonimas
5519
seip ne , cia tik foto dydis ...
Anonimas
5519
tipo cia galvoja kad megapixeliai foto kokybe daro ?
|

