kadangi linija yra dviguba istisine,panele vissikai saugi... :D
Meilė - Yra rimtas psichikos sutrikimas (Peter Hoeg)
Anonimas
5536
Eglut5
5538
nelaiminga meilė sukelia psichikos sutrikimus...tik tokia..;)
Anonimas
5540
#14 newaryk cia ant zmoniu piemeneli, kale tj cia tik tu pas mus, ereli bl
Anonimas
5540
durne peter hoeg cia pasake, o kam rupi tavo susikta nuomone, kale, prostitite tu??
Teenagor
5541
nieko naujo nepasakei.
Anonimas
5541
Pasaulio sveikatos organizacija yra meile pripazinusi liga.
Anonimas
5541
gerai kad as dar nebuvau susirges
Anonimas
5541
Aisku, kad tiesa :)
Anonimas
5541
Totali nsmn . Meilė - yra labai gražus jausmas . O jei tave iskaudina tave "mylintis" zmogus - tai cia ne meilė .
Anonimas
5541
WTF NX ?! Demotyvacija.lt cia ar mintysapiemeile.lt ?
Anonimas
5541
#3 tuojau
Anonimas
5541
jo....
Anonimas
5541
100% pritariu
Anonimas
5541
Kad ir kaip žiauru tai yra tiesa. Pagalvokit, kiek žmonių jau yra mirę. Ir dauguma tų nepatyrusių paauglių. Jie net nesupranta kas yra ta meilė. Bet, Dieve, negi būtina iš karto griebtis tokių drastiškų veiksmų, kaip savižudybė? Čia yra silpnųjų išsireiškimas. Niekada nepripažinsiu tokių žmonių. Reikia mokėti išspręsti šią problemą.
Anonimas
5541
pervažiuokit ją...
Anonimas
5651
Tada as rimta psichikos ligone :D
Anonimas
5663
Jep :D
|

