kadangi linija yra dviguba istisine,panele vissikai saugi... :D
Meilė - Yra rimtas psichikos sutrikimas (Peter Hoeg)
Anonimas
5539
Eglut5
5540
nelaiminga meilė sukelia psichikos sutrikimus...tik tokia..;)
Anonimas
5542
#14 newaryk cia ant zmoniu piemeneli, kale tj cia tik tu pas mus, ereli bl
Anonimas
5543
durne peter hoeg cia pasake, o kam rupi tavo susikta nuomone, kale, prostitite tu??
Teenagor
5543
nieko naujo nepasakei.
Anonimas
5543
Pasaulio sveikatos organizacija yra meile pripazinusi liga.
Anonimas
5543
gerai kad as dar nebuvau susirges
Anonimas
5544
Aisku, kad tiesa :)
Anonimas
5544
Totali nsmn . Meilė - yra labai gražus jausmas . O jei tave iskaudina tave "mylintis" zmogus - tai cia ne meilė .
Anonimas
5544
WTF NX ?! Demotyvacija.lt cia ar mintysapiemeile.lt ?
Anonimas
5544
#3 tuojau
Anonimas
5544
jo....
Anonimas
5544
100% pritariu
Anonimas
5544
Kad ir kaip žiauru tai yra tiesa. Pagalvokit, kiek žmonių jau yra mirę. Ir dauguma tų nepatyrusių paauglių. Jie net nesupranta kas yra ta meilė. Bet, Dieve, negi būtina iš karto griebtis tokių drastiškų veiksmų, kaip savižudybė? Čia yra silpnųjų išsireiškimas. Niekada nepripažinsiu tokių žmonių. Reikia mokėti išspręsti šią problemą.
Anonimas
5544
pervažiuokit ją...
Anonimas
5653
Tada as rimta psichikos ligone :D
Anonimas
5665
Jep :D
|

