kai tiki Dievu nebijai mirti....
Melskis - Ir leisk Dievui nerimauti..
Anonimas
5607
Elleison
5705
#9 teisingai sako. zmones tiesiog norejo paaiskinti gyvenimo prasme. paklauskit betkurio kunigo ir jis jums pasakys, kad gyvenimo prasme yra tarnauti dievui, nes jie ysitikine, kad taip ju sielos bus isganytos. taciau netik gyvenimo, bet ir mirties prasme buvo aiskinama. mirtis ir kitatikiu zudymas buvo aiskinamas, kaip dievo valia, bet as kazkodel niekad negirdejau, kad kokiame nors sventam raste ar dar kur butu rasoma, kad dievas tiesiogiai liepia zudyti ir pan. jis liepia atleisti. o jus paziurekit, ka dare kryziuociai baznycios vardan. zude ir vaikus, ir moteris, ir net pacius krikscionis, tai budavo masines skerdynes. ir del ko? o gi dievo vardan. Na , o jei jus tikit dievu galit jam melstis, as tikrai nesimelsiu tokiam, kuris mate kaip jo vardan buvo zudomi jo paties kuriniai ir nieko nedare.
Anonimas
5767
Cinike. O tu mates plutono planeta? Jos nei matei nei lietei, bet ji yra. Tad kita karta nenusisnekek nes gausi per ausi.
Anonimas
5783
Gerai pasakyta ;D
Anonimas
5795
Melskis - ir švaistyk savo laiką beprasmiui bronzos amžiaus ritualui .
Anonimas
5801
Dievas yra tas, ka jus dievu laikote. O tie kas sako: dievo nera. Tai nereiskia, kad jus juo netikite. Tai, visgi dievas yra "?"
Anonimas
5801
omg ? :D
Anonimas
5812
:D
Anonimas
5821
As esu Dievas.
Anonimas
5821
#9 pritariu ;]
Anonimas
5828
#14 Ką tu čia nusišneki, jeigu yra surask tu man jį ir atvesk.
Anonimas
5828
Dievo nėra. Netikiu tuo, ko negaliu pamatyti ir paliesti.
Anonimas
5832
Dievas yra ir Jis yra Meilė :))
Anonimas
5835
dievo nera
Anonimas
5845
Taip.
Anonimas
5845
#9. 100% pritariu!
Anonimas
5849
#9 Pilnai pritariu :)
Anonimas
5858
#15 Full agree YOU MY HERO. Maciau ir ne trupuciu nesigailiu, ka teko man pamatyti... Nespaminsiu paziurekit Zeigeist.
Anonimas
5861
uztat yra ateivei ! ö))
Anonimas
5861
Dievo nera, gal toks kaip "Jezus Kristus" gal i r buwo, bet jis mires, jei taip ir buwo.... Tiesiog jo nera, ir jei norite paziurekite filma "Zeitgeist", isitikinsit kad jo nera, irodo wiska.....
Anonimas
5863
Dievas yra, tiesiog jus, mielieji, Jo neieskote, gywenimus sawo twarkote patys, o del sawo klaidu, ipratote kaltinti Ji.
Anonimas
5863
emo bl
Anonimas
5871
Tavęs nėra, o Dievas YRA.
Anonimas
5912
Dievo nera
antoni
5916
#9 Pagaliau, kas nors.. :) Be maziausios abejones sutinku su tavim.
Anonimas
5916
Dievas yra, visuomet buvo ir bus. Tas menamas Dievas ir esate jūs patys, nes tik jūs viską sau, kuriate, jūs patys save kuriate.. Ieškote Dievo? Suraskite Save, surasite ir Dievą..
Anonimas
5924
dziokeri, manau cia dauguma taip mano :D ir nemanau ar ka nustebinai :D nes komentara,i kaip matai, gana ateistiski :D
dzokeris
5924
dievo nėra
Anonimas
5925
ir dar sekmadieni :D per jo poilsio diena :D nedraugiskai tie tikintys elgiasi su savo dievybe :D
Anonimas
5925
ak tie tikintieji
Anonimas
5925
WTF?
|

