kai tiki Dievu nebijai mirti....
Melskis - Ir leisk Dievui nerimauti..
Anonimas
5605
Elleison
5702
#9 teisingai sako. zmones tiesiog norejo paaiskinti gyvenimo prasme. paklauskit betkurio kunigo ir jis jums pasakys, kad gyvenimo prasme yra tarnauti dievui, nes jie ysitikine, kad taip ju sielos bus isganytos. taciau netik gyvenimo, bet ir mirties prasme buvo aiskinama. mirtis ir kitatikiu zudymas buvo aiskinamas, kaip dievo valia, bet as kazkodel niekad negirdejau, kad kokiame nors sventam raste ar dar kur butu rasoma, kad dievas tiesiogiai liepia zudyti ir pan. jis liepia atleisti. o jus paziurekit, ka dare kryziuociai baznycios vardan. zude ir vaikus, ir moteris, ir net pacius krikscionis, tai budavo masines skerdynes. ir del ko? o gi dievo vardan. Na , o jei jus tikit dievu galit jam melstis, as tikrai nesimelsiu tokiam, kuris mate kaip jo vardan buvo zudomi jo paties kuriniai ir nieko nedare.
Anonimas
5764
Cinike. O tu mates plutono planeta? Jos nei matei nei lietei, bet ji yra. Tad kita karta nenusisnekek nes gausi per ausi.
Anonimas
5780
Gerai pasakyta ;D
Anonimas
5792
Melskis - ir švaistyk savo laiką beprasmiui bronzos amžiaus ritualui .
Anonimas
5798
Dievas yra tas, ka jus dievu laikote. O tie kas sako: dievo nera. Tai nereiskia, kad jus juo netikite. Tai, visgi dievas yra "?"
Anonimas
5798
omg ? :D
Anonimas
5809
:D
Anonimas
5818
As esu Dievas.
Anonimas
5818
#9 pritariu ;]
Anonimas
5825
#14 Ką tu čia nusišneki, jeigu yra surask tu man jį ir atvesk.
Anonimas
5825
Dievo nėra. Netikiu tuo, ko negaliu pamatyti ir paliesti.
Anonimas
5829
Dievas yra ir Jis yra Meilė :))
Anonimas
5832
dievo nera
Anonimas
5842
Taip.
Anonimas
5842
#9. 100% pritariu!
Anonimas
5846
#9 Pilnai pritariu :)
Anonimas
5855
#15 Full agree YOU MY HERO. Maciau ir ne trupuciu nesigailiu, ka teko man pamatyti... Nespaminsiu paziurekit Zeigeist.
Anonimas
5858
uztat yra ateivei ! ö))
Anonimas
5858
Dievo nera, gal toks kaip "Jezus Kristus" gal i r buwo, bet jis mires, jei taip ir buwo.... Tiesiog jo nera, ir jei norite paziurekite filma "Zeitgeist", isitikinsit kad jo nera, irodo wiska.....
Anonimas
5860
Dievas yra, tiesiog jus, mielieji, Jo neieskote, gywenimus sawo twarkote patys, o del sawo klaidu, ipratote kaltinti Ji.
Anonimas
5861
emo bl
Anonimas
5868
Tavęs nėra, o Dievas YRA.
Anonimas
5909
Dievo nera
antoni
5914
#9 Pagaliau, kas nors.. :) Be maziausios abejones sutinku su tavim.
Anonimas
5914
Dievas yra, visuomet buvo ir bus. Tas menamas Dievas ir esate jūs patys, nes tik jūs viską sau, kuriate, jūs patys save kuriate.. Ieškote Dievo? Suraskite Save, surasite ir Dievą..
Anonimas
5921
dziokeri, manau cia dauguma taip mano :D ir nemanau ar ka nustebinai :D nes komentara,i kaip matai, gana ateistiski :D
dzokeris
5921
dievo nėra
Anonimas
5922
ir dar sekmadieni :D per jo poilsio diena :D nedraugiskai tie tikintys elgiasi su savo dievybe :D
Anonimas
5922
ak tie tikintieji
Anonimas
5922
WTF?
|

