Mentai - Tik duok jiems gerą daiktą...

2009.12.16 Airfrix
  • 158
18
policija, mentai, zali, avarija, fail







Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
ejai liūdyt, kad mentūra visai kitoj pusej :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
O as dar ejau priesais kai pati avarija ivyko, dar menturoi liudyt turejau;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Ha, tai štai kaip viskas atrodė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
čia Ukmergė? pas mus Klaipėdoj prie KPZ yra identiškai atrodantis pastatas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
visi mano kad namas o apie mentus nepagalvojat :D
Gusta-Fang 5846    
;D krv
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
Namas kaltas, ne jie
wwestas 5926    
Gerai, kad žiūrėdamas šitą foto negėriau arbatos :D Būčiau viską į laptopo monitorių išspjovęs :D Nepaneigsit, kad vaizdelis tikrai juokingas :D (rofl)(rofl) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
хуй резиновый
Nuotraukos nėra
Anonimas 5942    
vienas mentas kitam su odiniu botagėliu:
-blogas berniukas fiu fiu negeras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
aisku,kad namas kaltas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5980    
skodos gaila, nors mentu skodos nieko gero, bet vis kai tenka sedeti, vis maloniau, nei senam passate :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Neretai praeinu pro tą vietą, blm, bet tikrau juokinga :D
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6015    
A milicija! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6035    
cia ne mentas kaltas.. bandydamas neatsitrenkt i ziopla moteriske ivaziavo i sita antikvarine kolona..
Nuotraukos nėra
luksysz 6035    
Ukmerge :D , teko matyt sita vaizda.. dar balkonas vos neuzvirto ant masinos xD
giedriuxxx 6036    
krw ir dar musiskiai :D
sublime 6036    
Čia epic fail... :D
Grįžti į viršų