kvailos mergaitės
Mergaitės pradeda dažytis tada - Kai supranta, kad joms dažytis net nereikia
briedis01
5760
Kyle
5835
ta mintis buvo pasakyta per 'nusivylusias namu seimininkes' kazkurioj serijoj :D
Anonimas
5838
per anksti ta prasme? :D
Anonimas
5848
kazkaip nelogiskai,supranta kad nereik dazytis,bet vistiek dazosi :D
Anonimas
5860
Kai mergaitės užauga, tampa merginomis, panelėmis. Veidai gražūs, viskas ok. Bet dauguma užslepia tą natūralų grožį po makiažo kaukėmis ir tiek. Sunku suprasti?
Anonimas
5865
#6 tai paaiskink jei pats pagauni
Anonimas
5868
Nepagaunat jus minties visiškai....
Kristea
5868
Gražiai atrodo ;D
Kiss.MUOH
5869
didesnės nesamonės turbūt gyvenime neregėjau ir negirdėjau. Tai kam dažytis kai pati net nenori ir pati supranti, kad nereikia. Jugi tavęs niekas per prievartą neišdažys...
Anonimas
5869
kas cia per besamone :D
Anonimas
5870
nesuprantu
Gusta-Fang
5871
O Chanell šešėliai;D
|

