Merginoms reikia dėmesio - Damoms - pagarbos

2015.02.03 ne2rnas
  • 9
8
mergina, ir, moteris,monika, salciute







Nuotraukos nėra
Anonimas 4046    
Tai kokio velnio čia tos čiučiandros foto? :D jei ji dama tai aš Madona :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4159    
Visom merginom reikia demesio, idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4160    
puke
Nuotraukos nėra
Anonimas 4160    
cia tipo salciute dama? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4160    
istikruju betkokiam normaliam zmogui yra zmogiska noreti ir demesio ir pagarbos, taip pat butu normalu gerbti zmogu nors ir jis siek tiek labiau issinuogina savo fb paskyyroje negu jum priimtina
Gyvenimo_Budas 4160    
Eilinį kartą Monika...
bbdj 4160    
o kur cia dama?
paganus 4160    
o k***oms pinigu...
Grįžti į viršų