Tai kokio velnio čia tos čiučiandros foto? :D jei ji dama tai aš Madona :D
Merginoms reikia dėmesio - Damoms - pagarbos
Anonimas
4047
Anonimas
4160
Visom merginom reikia demesio, idiotai
Anonimas
4161
puke
Anonimas
4161
cia tipo salciute dama? :D
Anonimas
4161
istikruju betkokiam normaliam zmogui yra zmogiska noreti ir demesio ir pagarbos, taip pat butu normalu gerbti zmogu nors ir jis siek tiek labiau issinuogina savo fb paskyyroje negu jum priimtina
Gyvenimo_Budas
4161
Eilinį kartą Monika...
bbdj
4161
o kur cia dama?
paganus
4161
o k***oms pinigu...
|

