netiesa
Merginų reakcija - kai pamato namuose tarakoną
Queenscene
4933
Anonimas
4933
Aš tarakonų nebijau, bet jei parodysit tarantulą, mano bus tokia reakcija..Brr.. :x
Emma11956
4933
#2 Taip :D Kodėl tu to klausi? :D
Anonimas
4933
#1 Ar tu juos išvis esi mačiusi?
Emma11956
4933
Na jeigu mergina yra paskutinė bailė tai jo, bet aš pvz. nebijau nei tarakonų, nei vorų, nei žiurkių ar kirmėlių, taigi čia kiekvienam žmogui skirtingai :)
|

