Merginų reakcija - kai pamato namuose tarakoną

2012.12.23 Kacerga
  • 23
5
Merginų reakcija






Queenscene 4933    
netiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 4933    
Aš tarakonų nebijau, bet jei parodysit tarantulą, mano bus tokia reakcija..Brr.. :x
Emma11956 4933    
#2 Taip :D Kodėl tu to klausi? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4933    
#1 Ar tu juos išvis esi mačiusi?
Emma11956 4933    
Na jeigu mergina yra paskutinė bailė tai jo, bet aš pvz. nebijau nei tarakonų, nei vorų, nei žiurkių ar kirmėlių, taigi čia kiekvienam žmogui skirtingai :)
Grįžti į viršų