kai krepsinio komanda laimi, tai jau skaitos MES laimejom, o kai krepsinio komanda pralaimi - JIE pralaimejo.
MES LAIMĖJOM, NUGALĖJOM - IR ANT TUNISŲ MES PADĖJOM!!!
Anonimas
5066
coliuke_
5071
Tai arba ant Tuniso, arba tunisiečių šiaip...
Anonimas
5071
#7 Eik nakui! ;D
Anonimas
5071
Džiaugiuosi dėl tokių rinktinės veteranų kaip Songaila ar Jasaitis. Seibutis šiandien pavarė. Šaras savo stiliui tritaškiais gelbėt bandė. Gaila, kad Kleiza šiandien daug nepasireiškė, ir Pocius nežibėjo. Ačiū už pergale ir ketvirtfinalį! P.S. Tikiuosi, kad po šių rungtynių Kalnas atsiriš, net pataikė tritaškį ir iš kart savim pasitikėt pradėjo. ;) Ačiū vyrai!!
Anonimas
5071
Žaidimas tai labai prastas buvo tris kėlinius, ketvirtas buvo toks kaip ir turėjo būti visas rungtynes... na bet kokiu atveju tai pergalė!
Anonimas
5071
svarbu, kad patvirtina turbut, px ka kuri :D
Anonimas
5071
Prieš tai jo demotyvacija buvo apie gedulą ir neviltį :D
Anonimas
5071
tiesiog sviesos greitis :D
Anonimas
5071
tunisijos ar tuniso? kazkam matomai reik i geografijos pamokas uzsukti
Anonimas
5071
lol tunisija.. gerai kad istaiset
|

