Gera. +++
Mes sugriausim - o kas atstatys?
Gusta-Fang
5784
Anonimas
5784
#24 pritariu
Leene
5793
Anonimas
5795
Aš.
Anonimas
5795
Atstatys kurie gyvent nores :D
gretagreat28
5796
#21 ;D
Anonimas
5796
Galbūt 2012 mirs Kubilius??? ;D
gretagreat28
5796
tj nk, kai po 2012 liks tik 10proc zemes gyventoju nebeters tiek, gal net "remontuos" zeme :D
Anonimas
5796
Mes isnyksim, kaip ir daugelis iki šiol karaliavusių gyvybės formų, o žemė atsinaujins per tam tikrą laiką nes žeme galima vadinti savaime atsinaujinančiu organizmu. Nelikus pagrindinio kaltininko nebebus kas naikintų, taigi žemė atsigaus.
Anonimas
5796
17 geras ;D
Anonimas
5796
#16 pydaraste tu nieko jis neatsatys tau , nebent byby i sikna !
Anonimas
5796
kubilius juk mum prizadejo!...
Anonimas
5796
Simple - mes atstatysim :)
Anonimas
5796
Kai sugriausim pradesim i Dieva tiket :)
Dariukas
5797
Vynis atstatys
bellissima
5797
jau vakarykštė audra su savo padariniais parodė, kad neatstatys niekas :)
Anonimas
5797
Mano mociute
aistutielex
5797
#9 jo kubilius ;D
Anonimas
5797
kubilius
Anonimas
5797
#5 O tau reiktų perskaityt visą biblioteką, kad bent kažkiek suprastum apie ką demotyvacija
Anonimas
5798
visiem kurientiems tokias demotyvacijas patarčiau paskaityt nors keletą knygų.
Anonimas
5798
Vel ateiviai atskris ir pastatys pamatus ;p
kirvarpa
5798
#1 pritariu.
Anonimas
5798
tai kad niekas nebeatsatatys;[
Anonimas
5798
Pagaliau dar viena normali demotyvacija:)
|

