noriu alaus!
Mes svetimi... - šioje gyvenimo šventėje
Anonimas
5769
Anonimas
5769
#27 noriu katės
Anonimas
5770
;///
candy
5770
noriu šuns
Anonimas
5770
uz sirdies iskart sueme...
Anonimas
5771
Neeilinis pic
Rabarbariukas
5772
Uz sirdies graibo :(
Anonimas
5772
Foto griebenti uz sirdies
Anonimas
5772
jei valgytumėt daugiau slyvų, būtų visai kitaip
Anonimas
5773
www.ra bar ba rai.lt
parazitukai
5773
grazi fotografija. gal butu galima pasidomet is kur ji?:)
Anonimas
5773
:) gaila istikruju:)
Anonimas
5775
Kaip gaila tokiu..
Anonimas
5775
blem,vos neverkiau...
Anonimas
5775
#12 vėl tu savo nesamones aiskini.
Anonimas
5776
Patarejas teisingai sako, bet demo ir as tingiu kurti ;D o dar tiksliau neturiu tam laiko :P
Anonimas
5776
;//
Anonimas
5776
gaila;/*
Anonimas
5776
Gaila ;(
Smilly
5776
Auww.. Nuliudino siek tiek.. ;((
Anonimas
5776
Si demotivacija privercia susimastyti ;<
Anonimas
5776
gajla, bet taip jau buna ...;/
Anonimas
5776
uuuu bugiii diiigiii bugu digii buuuguu diiiigiiiigiiigiigig uuuuu buugugugu digigigiigi
Anonimas
5776
Ohh, jie daug labiau vertina gyvenima nei mes;/ sugraudino
Anonimas
5776
ir demo gera ir nereali fotko- kontrastas labai ryškus
Anonimas
5776
Super šitas. +5555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555
|

