noriu alaus!
Mes svetimi... - šioje gyvenimo šventėje
Anonimas
5768
Anonimas
5768
#27 noriu katės
Anonimas
5769
;///
candy
5769
noriu šuns
Anonimas
5769
uz sirdies iskart sueme...
Anonimas
5770
Neeilinis pic
Rabarbariukas
5771
Uz sirdies graibo :(
Anonimas
5771
Foto griebenti uz sirdies
Anonimas
5771
jei valgytumėt daugiau slyvų, būtų visai kitaip
Anonimas
5772
www.ra bar ba rai.lt
parazitukai
5772
grazi fotografija. gal butu galima pasidomet is kur ji?:)
Anonimas
5772
:) gaila istikruju:)
Anonimas
5774
Kaip gaila tokiu..
Anonimas
5774
blem,vos neverkiau...
Anonimas
5774
#12 vėl tu savo nesamones aiskini.
Anonimas
5775
Patarejas teisingai sako, bet demo ir as tingiu kurti ;D o dar tiksliau neturiu tam laiko :P
Anonimas
5775
;//
Anonimas
5775
gaila;/*
Anonimas
5775
Gaila ;(
Smilly
5775
Auww.. Nuliudino siek tiek.. ;((
Anonimas
5775
Si demotivacija privercia susimastyti ;<
Anonimas
5775
gajla, bet taip jau buna ...;/
Anonimas
5775
uuuu bugiii diiigiii bugu digii buuuguu diiiigiiiigiiigiigig uuuuu buugugugu digigigiigi
Anonimas
5775
Ohh, jie daug labiau vertina gyvenima nei mes;/ sugraudino
Anonimas
5775
ir demo gera ir nereali fotko- kontrastas labai ryškus
Anonimas
5775
Super šitas. +5555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555
|

