Mes žinome - savo vietą Europoje

2011.01.09 Anonimas
  • 375
50
kubilius, taip, padare, kad, lietuva, subinej







Nuotraukos nėra
Anonimas 5202    
nzn kaip jus bet man px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5239    
Nzn kaip just bet as einu link tos akrves galvos :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
dar niekas nesuprato, kad kubiliaus dėka tvf atsigavo... baisoka kažkaip tikėt, kad kubilius geras, ane? be to, #25 - pasiskaityk internete atsiliepimus apie Lietuvą iš užsieniečių. Dar nebuvau radus neigiamo komentaro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
#46 Nevaryk tu ant zmoniu.... Jis gal tiesiog norejo seip pasisakyti, o tu cia blem kad tik pavaryt galetum. Nu ir ka... as irgi parasysiu, lietuva siknoj, tai ka, visi dbr (thanks capt obvious, captain abvious strikes again) ir kazka tokio prades rasyt. Uzaukit vaikai.... Nevarykit ir ant jusu niekas nevarys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
#45 eik tu? Rimtai? Tai dar pasakyk, kad lietuvos vėliava geltona - žalia - raudona?

Degradas prakeiktas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Lietuva siknoj :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
juokas dalykas rimtas .supraskit taip dievo vaikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
nr cia nk ziauru,geras chia,tiesa gi :D#41
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
nejuokelis cia, o tikra tiesa !
:))))#33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
bet tai kaaaaaaaaai žiauruma;D
Vai2kas 5644    
ziauru.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
#39 million reasons
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    

is kur Kerniuk sita foto gavai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#36 uz teisybe ner ko pykt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
cia bent jau silta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Nu duočiau per dantis autoriui už tokį požiūrį į meną
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#32 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#33 Aš ir nemanau taip. Čia tik juokelis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
kol taip manysim, tokie ir busim. auksciau nosis!
shawtyyMANE 5649    
Žymės: kubilius taip padare kad lietuva subinej :D
teenage 5649    
kas tiesa tas ne melas. lietuva-šūdo krūva.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Baisii užblurinta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
o jeigu cia jautis, tai dar geriau negu tesmuo... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Pagalvoki apie tesmeni ;D dar nera taip blogai :D
Vyncas 5649    
tag'ai tiesą sako.. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
matyt kurinio autorius buvo LT, del to ten ir atsidurem :D ... o siaip daug baltu vietu be jokiu veliavu ar kt simboliu....o cia... netikiu, kad visa tai atsitiktinumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Žymės: kubilius taip padare kad lietuva subinej XD
Nuotraukos nėra
atel 5649    
.
weeeee 5649    
nu joa...grazu bet ir liudna... :D beje sdu tom zymem su kubilium tai jau ikiret pradeda...tarsi ci butu koks didziuasias siu laiku prikolas is kurio visi juokias visiems linksma ir niekad nenusibosta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#5 ten apskritai ne tik veliavos bet prie siknos vistiek musu veliava pridejo
gretagreat28 5649    
nu jo, lbj grazu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#17 Reiskia tu irgi toks esi, nes Lietuva yra tu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Zymes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
ką padarysi tokia Lietuva yra ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#14 Nereikia tiesiogiai suprast, kad Lietuva subinėj. Čia tiesiog juodas humoras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
na tai, kad vaikai dauguma demotyvacijas skaito... o kad musu vaikai yra iki 25 metu tai cia nieko keisto.
loxa2 5649    
nesutinku, tikrai nesąmonė
KatKol 5649    
Zymes xD
Nuotraukos nėra
Anthony 5649    
supistas brazauskas kaltas del krizes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#6 Užknisot vaikai. Patys žinot, kad ne Kubilius kaltas dėl krizės. Bet vistiek, Lietuva būtų ne Lietuva, jei neieškotų atpirkimo ožio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Zymes absoliuti nesamone. Snekat ko patys neismanot, ikale jum i galva,kad kubilius blogai valdo, tai ir kliedit cia. Idomu ka jus patys, nevykeliai, padarytumet jo vietoj?
Snekuorius 5649    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
žymės tai liuks:D
anonimas 5649    
#6 jei neuzims jo vieta koks nors ziauresnis uz kubiliu
rokas111 5649    
Iseis kubilius, ir dingsim is subines :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Čia ne Europa nes yra ir ne europos vėliavų :)
jamkeee 5649    
Nu jo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Kažkas tai turi būti "ten"..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
Ziaurokai..
Vyncas 5649    
HA ha
Grįžti į viršų