Viskas čia gerai
Metai bėga greitai - O minutės lėtai |
Metai bėga greitai - O minutės lėtai
RYBA
5734
Viskas čia gerai
Anonimas
5826
#3 Taip ir parasyta, lol :)
Gusta-Fang
5831
#3 Gerai kaip yra. Ne tavo demo. Kaip autoriui graziau skambejo, taip ir gerai.
Anonimas
5833
man graziau skambetu atvirksciai,kad minutes bega letai,o metai greitai (blush)
Modestas.
5837
aha..
Anonimas
5837
Tiesa...
|