neturiu tokio ir nenoriu turet -.-
Metų šalikas
Anonimas
4992
coliuke_
4992
Neturiu tokio.. :///
Anonimas
4992
Va visas bairis kad visos mergos tokius salikus nesioja ir bairis zjbs ane?
Anonimas
4992
#4 Jei aš kaime gyvenu xD? Sunku pasakyt ar kaip čia? :(.
Geras_Iksas
4992
#3 iseik i lauka kur zmoniu yra, suprasi.
Anonimas
4992
Nesupratau. Captain Obvious?
Anonimas
4992
#1 Kad labai
Emma11956
4993
Kad nelabai.
|

