Microsoft - Tai pakeis Windows sistemos logotipą

2009.11.18 Anonimas
  • 184
26
Microsoft







Ignassin 5234    
Kiek skaitau komentarų, tai vos ne pusės komentatorių mintys tik apie "pyyyrst" :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
o jei pyyyyyyrst ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
jeigu jos visos keturios valge kopustu sriubos ir netycia pabezdes-vidurine uzlush kaip luzta perkrauti windowsai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
ar jos daro ka nors lesbisko? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#18 Geitso snukys verpetu besisukantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
pritariu Martynui;) lezbikes;)
Nuotraukos nėra
Bingo 5872    
Grazus uzpakaliai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
is vidurio geitsas galetu islysti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
lezbiu lezbes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Ir veida vidury pakeis ko gero :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
waau !.........................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
ir as noreciau ten i viduri :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
nu nx... debiles.... is kitos puses as ir noreciau y viduriuka atsistojes pabadyti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
as ir noreciau cia pasedeti ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
omg, myliu tokius uzpakaliukus :****
Nuotraukos nėra
Anonimas 6028    
uztat spalvos windowso :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
Suvedus googlėje šitą atvaizdą išmeta. O ir šitos mergyčkos į tuos tris žmogeliukus panašios, tik reikia vieną papjauti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
kur cia tau ubuntu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6030    
cia ubuntu logo jei ka..
Gajus 6058    
tai bus apple :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6058    
Jei pirstels?
giedriuxxx 6058    
jo subinytes nice :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6059    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6060    
Grrrrr... Kokios subinytes.. tekst, plekst ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6063    
nu gerai gerai cia:)
Grįžti į viršų