Kiek skaitau komentarų, tai vos ne pusės komentatorių mintys tik apie "pyyyrst" :)
Microsoft - Tai pakeis Windows sistemos logotipą
Ignassin
5234
Anonimas
5774
o jei pyyyyyyrst ?
Anonimas
5804
jeigu jos visos keturios valge kopustu sriubos ir netycia pabezdes-vidurine uzlush kaip luzta perkrauti windowsai...
Anonimas
5831
#8 www.google.lt/images?client=opera&rls=lt&q=ubuntu%20logo&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=lt&tab=wi pats pirmas jei ką.
Anonimas
5832
ar jos daro ka nors lesbisko? :D
Anonimas
5851
#18 Geitso snukys verpetu besisukantis :D
Anonimas
5851
pritariu Martynui;) lezbikes;)
Bingo
5873
Grazus uzpakaliai xD
Anonimas
5892
is vidurio geitsas galetu islysti
Anonimas
5918
lezbiu lezbes
Anonimas
5953
Ir veida vidury pakeis ko gero :D
Anonimas
5966
waau !.........................
Anonimas
5967
ir as noreciau ten i viduri :D
Anonimas
5999
nu nx... debiles.... is kitos puses as ir noreciau y viduriuka atsistojes pabadyti..
Anonimas
6007
as ir noreciau cia pasedeti ;D
Anonimas
6009
omg, myliu tokius uzpakaliukus :****
Anonimas
6028
uztat spalvos windowso :P
Anonimas
6030
Suvedus googlėje šitą atvaizdą išmeta. O ir šitos mergyčkos į tuos tris žmogeliukus panašios, tik reikia vieną papjauti :)
Anonimas
6031
kur cia tau ubuntu? :D
Anonimas
6031
cia ubuntu logo jei ka..
Gajus
6058
tai bus apple :D
Anonimas
6058
Jei pirstels?
giedriuxxx
6059
jo subinytes nice :D
Anonimas
6061
Grrrrr... Kokios subinytes.. tekst, plekst ;D
Anonimas
6063
nu gerai gerai cia:)
|

