labiau atrodo arbatinukas bendrabucio style :D
Miegas - kartais jo pritrūksta
Anonimas
5796
Anonimas
5837
Kai dvi paras nemiegojau man irgi taip buvo....
Anonimas
5868
;D nu na. ;D va čia tai žiauru. ;D
chzarija
5879
o bl xD
Anonimas
6052
tie, kurie nemoka naudotis naujausia technika :D
Anonimas
6053
gerai pastebejai buvo ir man karta taip :D po gero tuso kol smirdet nepradejo nesuvokiau kas vyksta
osho
6058
:D sakyciau - alkoholis, kartais jo buna per daug :))
|

