labiau atrodo arbatinukas bendrabucio style :D
Miegas - kartais jo pritrūksta
Anonimas
5798
Anonimas
5840
Kai dvi paras nemiegojau man irgi taip buvo....
Anonimas
5871
;D nu na. ;D va čia tai žiauru. ;D
chzarija
5882
o bl xD
Anonimas
6055
tie, kurie nemoka naudotis naujausia technika :D
Anonimas
6056
gerai pastebejai buvo ir man karta taip :D po gero tuso kol smirdet nepradejo nesuvokiau kas vyksta
osho
6060
:D sakyciau - alkoholis, kartais jo buna per daug :))
|

