laiko svaistymas, be kurio apskritai nebutu ko svaistyti
Miegas - Ir visi atrodo taip nekaltai
Anonimas
5731
Anonimas
5732
nolifer pritariu
Anonimas
5744
Heil
Anonimas
5744
miegas tai laiko švaistymas
Anonimas
5746
Jo,miegas tikrai fainas dalykelis;)
Anonimas
5747
#16 wer?
Anonimas
5747
Heil, mein Führer!
Anonimas
5748
Hitleris ;D
Anonimas
5749
#10 :D
Anonimas
5749
Taip jis dar panašesnis į Čarlį Čapliną.
Anonimas
5749
#10 Tipo Hitleris negali miegot? :D
Anonimas
5749
zieg heil!
Anonimas
5749
MELAS!!! Hitleris nemiegojo. Photoshop.
Anonimas
5749
as tesiog zinau kad hitleris prades saudyti lazerius is akiu
Anonimas
5749
:D:D:D:D:D:D man jis vistiek itartinas
Anonimas
5749
Mein furer! pasityciojimas! SUDEGINT ISDAVIKUS!
Anonimas
5750
HiITLER :D
Anonimas
5750
tik kazkudie hitleris jau ne taip ir nekaltai
Anonimas
5750
cia hitleris paskitinis?
Ohh_Nooo
5750
Man tai meška ir šuo :D
Anonimas
5750
;D
Anonimas
5750
Pirmas ir paskutinis geriausi :3
|

