MIEGAS... - mokslo metais tampa dvigubai saldesnis ir malonesnis...

2010.09.01 wertus
  • 416
41
MIEGAS...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
TRIGUBAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
True :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
rhubarb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
apelsinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
tikra tiesa:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#42#39 tipo demotyvuoja, kad vasara ne taip buvo malonu miegot kaip dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Ne dvigubai, o keturgubai greiciau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
39 "Tipo devotyvuoja vasarą miegot?" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
kas tiessa, tas tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#39 vasarą ne taip pavargsti taip kad tas miegas toks kad tik miegot būna labiau, o ne kad pailsėt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Tipo devotyvuoja vasarą miegot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
mmmmm,miegas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
tai yra tikra tiesa;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Mokslo metais ryte kiekvien papildoma minute miego yra brangi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
Mokslo metais tiesiog labiau pradedi vertinti miega.. Bet jis nuo to netampa malonesnis, nes nespeji nieko pajaust, o jau zadintuvas skamba..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
man tas miegas visada toks pat:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
ir trumpesnis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
va čia tai tikra tiesa.... kažkaip veik graudu kai pagalvoju kiek vėl bemiegių naktų nusimato
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
netiesa.
Nuotraukos nėra
domino 5774    
cia tai tiesa ;))
Karoly 5774    
Kai žinai, kad tuoj eisi į mokyklą, dar labiau norisi miegot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Ir trumpesnis.x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
siubi diubi miegi ramiai :)))))))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
super demo ;D

#9 va va man tai buna lb daznai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    

#9 jo va rimtai,dažnai man taip būna.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#21 manau maziau, daaaug maziau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#9 Būtent taip ir būna. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
o kam reikia to miego jeigu vasara?
Nuotraukos nėra
agne_ 5774    
Kas teisybė, tas nemelas.:D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
būtent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
uuuu bugiii diiigiii bugu digii buuuguu diiiigiiiigiiigiigig uuuuu buugugugu digigigiigi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
oooooh taaaip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
kur cia dvigubai- penkiagubai.. ypac gerulis tada, kai kokia ketvirta ryto atsibundi ir taip pamastai " dar dvi su puse valandos, rojus" ir greit krenti, kad negadint laiko brangaus ;D
myoko 5774    
#7 Pritariu :) Ir tada saldziai uzmiegi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Saldziausias tas miegas, kai pabundi nuo zadintuvo, isjungi ji ir sakai, kad pagulesi dar 5 min :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
būtent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
būtent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
tiesa ir dar dvigubai ilgesnis :D
Grįžti į viršų