Dabar pardavimai turbūt kyla Amy Winehouse ir Whitney Huston muzikoje...
Mirtis - +400% įrašų pardavimų
Anonimas
5204
Anonimas
5462
R.I.P. Tupac. :[
Anonimas
5463
R.I.P Jimmi Hendrix
Anonimas
5465
Kas tas 2pac???
Anonimas
5467
Rip 2pac geras reperis buvo :S
Geras_Iksas
5467
#10 :D LMAO
Anonimas
5467
ar ne ironiska kai 1994 gime byberis Kurtas nusizude ...
Anonimas
5468
R.I.P Kurt Cobain
zvp
5468
Prisiminiau vienos dainos žodžius: Funny when you're dead how people start listenin'. Taip jau yra ;)
Anonimas
5468
#8 O.o agirdi, cia nebestumi ant Bieberio <3
Anonimas
5468
Muzikos legendų publiką šiurpina jaunieji pop atstovai, nuo kurių nuotaika sugenda visai dienai.
DeToXas
5468
bieberis ciuju isimtis butu ;D
Anonimas
5468
2Pac :(
Geras_Iksas
5468
tai eisiu zudytis :)
Anonimas
5468
Visos muzikos "legendos"
Anonimas
5468
ir ka tuom pasakyt norima?
Anonimas
5468
Čia dar daug ko trūksta. Pavyzdžiui John'o Lennon'o , Joe Strummer'io , Jimmy'io Morrison'o , Hendrix'o ir taip toliau.
Anonimas
5468
RIP MICHAEL
Anonimas
5468
Michael. <3
|

