Mmm... - Vasara...

2011.02.05 liezuviuke
  • 325
25
braskes,vasara







coliuke_ 5092    
#24 Durnius į durną klausimą "atsakė". :D Moderatoriai tokių teisių neturi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5092    
#23 Modai tvirtina. Eik pasikeisk pampersus neuždavinėjęs durnų klausimų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5169    
Kas tokius šūdus tvirtina?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
net seiles kauptis pradejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Matau puikią demo. Verta pagarbos kūrėjui. Nominuoju į savaitės demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
cia bliudas didelis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
cia labai mazos braskes.turbut nuo senu krumu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
paiiilgau i love braskytukea-s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
PAVASARIO LAUKIU, o ne vasaros.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
mmm . braskes :D
atsimenu kai pyzdindavau is darzu ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
demotyvavo vasarą prisiskint braškiu? ar kaip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Belekaip demotyvavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
demotyvavo mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Noriu braškių dabar >.<''
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
kur demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
o tai tau trieduciu i indeli papyle o tj db skanaus visa seimyna vietinem gerybem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ir tpokios demo buna patvirtintos.Nu tai krč.Demo nematau čia
Nena 5617    
118 dienų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
mandarinai skaniau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kurioj čia vietoj demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
siknareve nedega nuo trydos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
triedziu as nuo ju...
Teenagor 5618    
einu į parduotuvę nusipirkt ;P
Leezash 5618    
Dar toli iki vasaros ;d
Simi 5618    
Uzsinorejau.
Grįžti į viršų