px kad prie NOKIA idetas SIEMENS :D
Mobiliųjų telefonų evoliucija - Visi vis dar laukiat grandiozinių inovacijų 5-am iPhonui?
Anonimas
5101
second_chance
5101
Tipo tas NOKIA kibiras su spalvotu ekranu buvo? :D
Spameris
5101
Pasirodo išvaizda perkant naująsias technologijas - svarbiausia.
Anonimas
5101
tai ne na.hui perkam kad butu daugiau pixeliu ir galetume savo subine fotky
Anonimas
5102
Tai ir gerai kad nesikeicia isvaizda. Nejaugi jus perkat isvaizda?
Anonimas
5102
ka ten zymensas tarp nokiju daro?
Anonimas
5102
noskiu gi ir liecemu ira XO
Ignassin
5103
Pirma nuo dešinės NOKIA su kiek MPix fotiku buvo? ;)
|

