Nuo kada šūdai tokie išsipūtę? Čia labaiau balionąą prineša.
Modernus menas - Ar tik aš jį suprantu ne taip?
Anonimas
5599
Anonimas
5767
matyt ilgai nešiko.
Anonimas
5775
Man čia aplamai į žarnas neša :D
Anonimas
5794
šūdų krūva
Anonimas
5833
#21 aha , man ir :D
Anonimas
5835
#17 pritariu,.
Anonimas
5839
:D
Anonimas
5845
Iš pirmo žvilgsnio užneša į begemotus ;D
Anonimas
5862
čia jums ne šuns papas
Gusta-Fang
5879
Visi sako; Vedzioji suni, surink ka pridirbo.. O Patys gigantiskus sudus miestose stato...
Anonimas
5894
Mano supratimu viešasis menas (tas kuris puikuojasi atvirosose miesto erdvėse) turi ir privalo būti suprantamas visuomenės daugumai masėj. O ne grupelėj inteligentų ir meninkų, kurie matai bando apšviesti miesto tamsuolius ir tvirtina, kad modernaus meno paskirtis yra atkreipti dėmesi. Bet aš nenoriu, kad mano miestą darkytų vamzdžiai ir kiti atsiprašant šūdai.
Anonimas
5914
RIEEEEEEEEEEEEEBUS ŠŪŪŪŪŪŪŪŪŪDAS :D
J0keris
5932
suda matau:D
Visimirsit
5932
menas : pastatom miske milziniska suda!
Anonimas
5934
tas pats kas vilniaus vamzdynai aplink Neri xD
Anonimas
5934
O dar kazka sako, kad zmones sunis vedzioja parkuose.. gaunas varai daug arba nieko :D
LookAtMe
5935
Suds nu :D
Anonimas
5936
sudas cia ne drugeliai :D
wwestas
5936
Visi jūs klystat, čia drugeliai :D
Anonimas
5936
man cia labiau i pripuciamus begemotus :D
Luckey
5936
Kas ką įžvelgia...Vieniem šiaip šūdai mėtosi. :D:D:D:D
giedriuxxx
5937
a cia kiaules? :D
Luckey
5937
Kaip tuo kremu...kur kultūristai tepasi,jog raumenys matytūsi ryškesni,išteptos kiaulės. :D
cloudmaker
5937
Simai, tokių gabaritų :D?
Anonimas
5937
@simas +
Anonimas
5937
as toki mena gana daznai pasidarau :D
Anonimas
5937
Kaip šūdas :D
|

