Modernus menas - Ar tik aš jį suprantu ne taip?

2010.03.24 Zararakas
  • 239
28
menas,ismatos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Nuo kada šūdai tokie išsipūtę? Čia labaiau balionąą prineša.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
matyt ilgai nešiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Man čia aplamai į žarnas neša :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
šūdų krūva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#21 aha , man ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
#17 pritariu,.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Iš pirmo žvilgsnio užneša į begemotus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
čia jums ne šuns papas
Zararakas 5876    
#18 Geras ;D
Gusta-Fang 5879    
Visi sako; Vedzioji suni, surink ka pridirbo.. O Patys gigantiskus sudus miestose stato...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Mano supratimu viešasis menas (tas kuris puikuojasi atvirosose miesto erdvėse) turi ir privalo būti suprantamas visuomenės daugumai masėj. O ne grupelėj inteligentų ir meninkų, kurie matai bando apšviesti miesto tamsuolius ir tvirtina, kad modernaus meno paskirtis yra atkreipti dėmesi. Bet aš nenoriu, kad mano miestą darkytų vamzdžiai ir kiti atsiprašant šūdai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
RIEEEEEEEEEEEEEBUS ŠŪŪŪŪŪŪŪŪŪDAS :D
J0keris 5932    
suda matau:D
Nuotraukos nėra
Visimirsit 5932    
menas : pastatom miske milziniska suda!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
tas pats kas vilniaus vamzdynai aplink Neri xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
O dar kazka sako, kad zmones sunis vedzioja parkuose.. gaunas varai daug arba nieko :D
LookAtMe 5935    
Suds nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
sudas cia ne drugeliai :D
wwestas 5936    
Visi jūs klystat, čia drugeliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
man cia labiau i pripuciamus begemotus :D
Luckey 5936    
Kas ką įžvelgia...Vieniem šiaip šūdai mėtosi. :D:D:D:D
giedriuxxx 5937    
a cia kiaules? :D
Luckey 5937    
Kaip tuo kremu...kur kultūristai tepasi,jog raumenys matytūsi ryškesni,išteptos kiaulės. :D
cloudmaker 5937    
Simai, tokių gabaritų :D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
@simas +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
as toki mena gana daznai pasidarau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Kaip šūdas :D
Grįžti į viršų