Nuo kada šūdai tokie išsipūtę? Čia labaiau balionąą prineša.
Modernus menas - Ar tik aš jį suprantu ne taip?
Anonimas
5600
Anonimas
5768
matyt ilgai nešiko.
Anonimas
5776
Man čia aplamai į žarnas neša :D
Anonimas
5795
šūdų krūva
Anonimas
5834
#21 aha , man ir :D
Anonimas
5837
#17 pritariu,.
Anonimas
5841
:D
Anonimas
5846
Iš pirmo žvilgsnio užneša į begemotus ;D
Anonimas
5863
čia jums ne šuns papas
Gusta-Fang
5880
Visi sako; Vedzioji suni, surink ka pridirbo.. O Patys gigantiskus sudus miestose stato...
Anonimas
5896
Mano supratimu viešasis menas (tas kuris puikuojasi atvirosose miesto erdvėse) turi ir privalo būti suprantamas visuomenės daugumai masėj. O ne grupelėj inteligentų ir meninkų, kurie matai bando apšviesti miesto tamsuolius ir tvirtina, kad modernaus meno paskirtis yra atkreipti dėmesi. Bet aš nenoriu, kad mano miestą darkytų vamzdžiai ir kiti atsiprašant šūdai.
Anonimas
5916
RIEEEEEEEEEEEEEBUS ŠŪŪŪŪŪŪŪŪŪDAS :D
J0keris
5934
suda matau:D
Visimirsit
5934
menas : pastatom miske milziniska suda!
Anonimas
5935
tas pats kas vilniaus vamzdynai aplink Neri xD
Anonimas
5936
O dar kazka sako, kad zmones sunis vedzioja parkuose.. gaunas varai daug arba nieko :D
LookAtMe
5937
Suds nu :D
Anonimas
5938
sudas cia ne drugeliai :D
wwestas
5938
Visi jūs klystat, čia drugeliai :D
Anonimas
5938
man cia labiau i pripuciamus begemotus :D
Luckey
5938
Kas ką įžvelgia...Vieniem šiaip šūdai mėtosi. :D:D:D:D
giedriuxxx
5938
a cia kiaules? :D
Luckey
5938
Kaip tuo kremu...kur kultūristai tepasi,jog raumenys matytūsi ryškesni,išteptos kiaulės. :D
cloudmaker
5938
Simai, tokių gabaritų :D?
Anonimas
5938
@simas +
Anonimas
5938
as toki mena gana daznai pasidarau :D
Anonimas
5938
Kaip šūdas :D
|

