Mokaisi matyti tamsoje - tik todėl, kad tingi įsijungti šviesą.

2011.02.09 Kvakse
  • 169
13
paprasyk, mamos, kad, ijungtu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5247    
tai aišku nx, kad geriau per fb matytusi bl, nahui tos šviesos blt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5323    
arba todel kad is vis nesimokai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
Šitas patiko ;D true true ;p
gretagreat28 5613    
net ne, as nakti visad sviesa isjungiu :D
nyciao 5615    
Tai susieskokit 'space' manau labai paprasta. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#6 teisybe ir man taspats tik surnadu pirma mygtuka ir tada kad ir neziuredamas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
arba nusipirkit dell'ą su šviečiiančia klaviatūra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
tik reikia rasti viena mygtuka kurio tau reikia ir fsio jau zinai visa klaviatura ;D bent jau man taip buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
nuo ekrana sviesa sklind ir vsio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Net nereikia i klaviatura ziet kai rasai :D Iki tokio daeini lygio i fsio. :P
GhBlar 5616    
Aš jau išmokau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
true, true ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
geros žymes :D
Grįžti į viršų