Mokslo metai - 9 mėnesius trunkantis realybės šou, kurio pagrindinis prizas - vasaros atsotogos

2010.12.04 jamkeee
  • 312
24
mokykla,vasara,atostogos







EllDiago 5175    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
kad jau buvo tokia pat demo pries kokius 2 menesius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#20 well,i must agree with ya.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
seip yra pralaimejusiu ;D pataisos kazkam buna ;D arba neislaikyti egzai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
+ pralaimėjusių nėra.:)
Nuotraukos nėra
ezkimo 5678    
gera demo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
kazkokia kita demo buvo su sita foto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
sule italijoj
jamkeee 5679    
#17 Bumcikai, nekopinau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
#15 is patirties?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Relybes sou tiems, kurie po 12klasiu(jei baigs) vaziuos i londona toletu plauti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
prizas egzai blt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
:)))
Nuotraukos nėra
domino 5680    
nesamone, juk realybes sou laimi tik vienas. taip iseiti kad visi laimi ji ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
ne 9 menesius, o 8 su atostogom suskaiciavus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
Paskutinis sezonas man... Po to standartų nebeatitiksiu... :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
11 sezonu ir niekaip nesibaigia dar ..
jamkeee 5680    
#7 Nugalėtojas! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
tai aš jau dešimta sezoną iš eilės. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
na bent jau priza beveik visi gauna. Bet matos kaip krize, tai ir prizas mazesnis, tai yra jog reikia mokytis puse birzelio,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5680    
peace of shit
Grįžti į viršų