Mokyklinis paradoksas: - Vienas verkia dėl 9, o kitas šokinėja iš laimės dėl 4.

2011.09.04 koRRE
  • 331
11
Mokyklinis paradoksas:







Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
#10 px man ant taves ir ant kitu rasysianciu auksciaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
Mano klasiokė gavo 9 apsiverkė..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Kiekvienam pagal proto galimybes. Gerai, kad vieni nesoka virs bambos, kiti - zino, ko yra verti.
Kaip man visada buvo gaila tu, kur dziaugiasi varganais ketvertais. Sitaip failint kuriant sau ateiti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
Aš dažnai gaunu dešimt. Nei džiaugiuos, nei pykstu, bet jei yra galimybė - tą darbą suplėšau :)
Nuotraukos nėra
ReBorN 5409    
#6 Tai buvo ir tokiu atveju jog klasiokas gaves lapeli su pažymiu ''9'', ta lapelį tiesiog iš įniršio suplėšė... Likau pakraupes ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Tai kokia moksliuke 9 gauna ir verkdama sako: man tevas pizdyyy duos!.. :D
o kitiem 4 uztenka, kad semestre butu teigiamas ir tiek :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
#4 Yo dawg, i agree with you.
Dawg 5411    
#3 Dieno nera, tad atkrenta, o mokinys gali geriau uz mokytoja zinot tad, mokiniui - 10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Dievas zino desimtukui, mokytojas - devintukui, mokinys - astuntukui...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
Kas cia tos tragedijos? Pereikit i gera mokykla ir tuoj gausit ne 9, o 7 :) Ir ar man vienam tas obuolys atrodo kazkaip itartinai?
KASPER 5416    
didesnė tragedija išsivest 8
Grįžti į viršų