Moterie, - kurį iš šitų vyrų pasirinktum tu?

2015.02.28 Wilkius
  • 128
61
kareiviai,stilius,armija







Nuotraukos nėra
Anonimas 4114    
#11 "nesu forsas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 4118    
#54 isvis ne cia pataikei, burunduku ir gezu susiburimas vyksta prie kebabines.
Mazeikiskis 4124    
Čia matyti tik vienas vyras
Nuotraukos nėra
Anonimas 4128    
visiskai sutinku :D amen :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4129    
Kad tik vieną vyrą tematau ;o
starka 4132    
Rado ka palyginti kariški su...
Lol123_trolinam 4132    
As tj neimciau to, kuris, fotkinas - geus pideras kazkoks :D

Nuotraukos nėra
Anonimas 4134    
#53 nu tu kaip nusisneki.. Kad ir kokia boba tu butum, taip armija nori to ar ne padarys is taves vyra... Tavo tie stereotipai nkam nera idomus.. susitaikyk su realybe... buvai boba, boba ir busi, nori tapti vyru, tikrai patapsi. Tau rinktis....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4135    
cia kazkoks bullshit, specialiai parinko stereotipiskai vyriskai atrodanti vyra ir daug jaunesni emosnika, ir mazdaug mes turim pasakyt kad mum patinka pirmas, nes jeigu antras mums patis, tai sues uz tai kad 'pydarai' patinka. armija is jusu vyrais nepadarys, tuo labiau ne pagal isore renkames vyrus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4136    
Jei turėčiau tokį sūnų (jei ten ne mergaitė), kaip tas dešinėje - pats užmučiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4136    
#46 Kai renkies pagal pinigus 100proc. šeimų išsiskiria. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4136    
tai, kad dešinėje pusėje dar nesusiformavusi mergaitė. :D manau, nesulyginami dalykai - rimtas, tvirtas, sportiškas vyras ir maža nesusiformavusi mergaitė. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
#46 perskaityk ką parašei. vargana mergaitė
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Tikras vyras yra su armijos apranga, o ne tas kitas, nes ten sorry.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Matosi kad musu salies mergos yra kvaisos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Kaip jūs galit pasirinkti vieną ar kitą žmogų visai jų nepažinodami? Nežinodami jo charakterio ir pan.? Nesakau, kad reikia imti tą kareivį kairėje ar stiliuką dešnėje, bet gal reiktų iš pradžių juos pažint prieš pasirenkant? Jeigu tas dešnėje bahūrėlis yra milijonierius, ir jis gali 100 tokių kaip tas kairėjenusisamdyti, kad jį ir jo paną apgintų? Tai 99% jį pasirinktumėt?
Kai renkatės vien iš išvaizdos, po to ir puse šeimų išsiskiria.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
kas per nesamone antroje foto? kur cia tie vyrai? viena tik matau, kuris su uniforma. tas antras tai nesusipratimas kazkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Sėkmės moterims ir vyrams, kurie antras puses renkasi kaip mėsą mėsinėj ;) XXI amžius, o dar chebra nesuvokiat, kad:
1) karas nužudo tuos spartiečius ir išžagina jų moteris - geriau jokio karo; o kas jei ir nori būti fiziškai stiprus, tie ir seniai ties tuo dirba; tarnyba 9 mėn. nepadarys tavęs kačioko;
2) būk tu belenkoks, bet šeimoj reikės, kad abu sugyventumėt po vienu stogu ir vienoj lovoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
Nei vieno,nei spartiečiai,nei petruškevičiai manęs nedomina.
Gyvenimo_Budas 4137    
nei vieno: vienas žus arba grįš į metus kartą ,,padaryt" vaiko, o kitas p*...
Gyvenimo_Budas 4137    
nei vieno: vienas žus arba grįš į metus kartą ,,padaryt" vaiko, o kitas p*...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4137    
dabar labai daug skirtingu zmoniu, ir sakyt, kad kazkokia uniforma tave padaro vyru butu didziausia nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4764    
ANTRA!!! LABA GRAZUS.. <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 4764    
Ta desneje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3 labai grazus...IR NESTUMKIR ANT TOKIU!!! <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 4893    
Kad klaida sioj demotyvacijoj yra: desinej pusej yra merga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4959    
Antra <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5202    
Stereotipai. stereotipai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
a tas antras vyras?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
Kodel cia panaudota daugiskaita? As matau tik viena vyra po kaire o desinei kaskokia merga be papu... :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5234    
... Jei moteris rinktusi .... paaugli {desine} tai as be komentaru....... Kazkoks fail e.e"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5236    
Dešinė <3
Geras_Iksas 5240    
facepalm.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
aisq kad is kaires. Vyras turi buti vyras, o moteris turi ji papildyti budama salia jo o ne budama jo saviraiska
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
#17 Prie ko cia kaunas? Pati tolerancijos neturi.
Vodka_ID 5240    
Ta panele desinej pusei neturi papu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
nevieno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
vidurini
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
tokiu pydarastisku vyru yra nes moterim tokie patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Dabar moterys daugiau vyriskesnes nei tas kur po desine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Desini paauglystes metais, kairiji bunant vyresne ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Jei nekreipsim demesio i tai, kad selca, tai jamu antra ^__^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Man atrodo, kad antrasis "vyras" visai mielai rinktusi pirmaji :)
Rocknroll 5241    
Kurva tas pederaske dar tulike nusifotkines.Nu gyvas failas jis kurva :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
Tai paliubomu, kad pirmą! Vyras turi būti vyras. Kas ten iš to antro? Nesuprantu merginu, kurioms patinka tokio tipo 'vaikinai' kaip antrasis. Kaulų rinkinys, kuris tikriausiai naudoja daugiau špakliaus nei aš. Jau geriau draugaučiau su forsu, kuris daužo snukius be reikalo, bet bent jau nebijočiau naktį po miestą vaikščiot! : )
kristal 5241    
#10 Tai nereik po Kauną vaikščiot :D TOLERANCIJA TAI VADINAMA CHAMAI JŪS, KAS KAIP NORI TAS TAIP ATRODO JOMAJO.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
žinoma tas kuris dešinėja. nekenčiu moteriškų vyrų (?)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
P.S. O išeitumėt su pirmuoju (turiu omeny, su manimi) tai drąsiai galėtumėt visiem sakyt "aš jo kekšė" ir visi jumis žavėtusi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
ei bobos, išeitumėt į gatvę su antruoju bahuru, tai jis gautų į snukį už tai, kad žydrūnas, o jūs gautumėt už tai, kad su tokiais žydrūnais vaikštot. Smagu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
#10 bet su tais kur snukius daužo už NIEKĄ niekada nesusitikinėčiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5241    
*kaip desineje kyla...

P.S.
(50-61)
Grįžti į viršų