Moteris - ne žmogus ;p Bet turi žmogiškų panašumų :D
Moteris - tai silpnas, bejėgis padaras, nuo kurio išsigelbėti neįmanoma
Anonimas
5471
Anonimas
5542
#16 #17 #18 oj bliaat stumiat normaliai :D
As.
5563
#16#17#18 pz .:D
Anonimas
5563
bbd ten silpnas
Anonimas
5803
O as jums visiems i galva duociau
Anonimas
5803
aina nx =D
Modesta771
5804
#16 #17 #18 omg :D
Anonimas
5805
#17 o as tau nuciulpciau
Anonimas
5805
#16 palaizyciau tau
Anonimas
5805
Palaižyciau tokiai. ;p
Anonimas
5805
#14 true true
Anonimas
5806
imanoma, tik nuo pat pradziu reikia laikyt po padu, kad neissikalinetu, tada viskas bus ok
Anonimas
5806
moterims čia tipo: mes esame silpnos, bejėgės plėšrūnės :D
Anonimas
5806
Tiesa. :)))
Anonimas
5806
4.bp.blogspot.com/_JmpkIMgnzIE/Sit56-NrlyI/AAAAAAAAfh0/2my0myya-Cw/s400/Meet+Irene+Andersen,+a+woman+bodybuilder+from+Sweden+1.jpg buna ir stipriu su jega,bet nuo sitos tai tuo labiau neissigelbesi
Spameris
5806
Kiek galima tą pačią demotyvaciją kelt?
Anonimas
5806
Tuomet, ačiū :D
Anonimas
5806
#5 aš ir netaikau tau. Kalbėjau retoriškai, o tavo demo netinka panoms :)
Anonimas
5806
Suprantu taip: jeigu esi pana, pati nuo savęs negali išsigelbėti? :D
Anonimas
5806
#1 tada užjaučiu.
Anonimas
5806
tau irgi neįmanoma tada
Anonimas
5806
O jeigu tu pati- moteris? xd
|

