vadinasi 8 piso
„Moteris pagimdė aštuonetuką“ - Apie tai skaityti ir tai pamatyti, yra du skirtingi dalykai
Anonimas
4799
demo1337
4962
Bet tai kai didumo...
Anonimas
5172
#5 cia tai ziauru uzjauciu jau su dweis tai da dda o su 8 tai omg omg omg
Anonimas
5208
jauciu ji jau nuo 4-5 men. nebepavaikste #20 kai buna nescios ta bamba issilygina su visa oda
Anonimas
5325
Kur jos bamba?? :o
hehD
5327
nestumkit ant jos vaiku , nesakykit kad cia gims arklys ... nes tikrai jus ziaurus per daug .
Anonimas
5394
Vargšė...
Mantoks
5395
koks pilvs :D
Anonimas
5451
OMG!
Anonimas
5455
OMG!
Anonimas
5458
#13 Aš tikiu, kad Tavo mama tikrai gyvenimą susišiko.
Anonimas
5458
uzuojauta, jau su vienu susiki savo gyvenima, o su astuoniais..
Anonimas
5459
SPAWN MORE OVERLORDS!!!
Icarus2256
5459
Čia kaip tas iš Left 4 Dead Boomeris xD
Anonimas
5459
#7 o jav nera kinieciu ar japonu?
chunkylover
5459
#8 , ne ten jau vaikas lenda :D
Anonimas
5459
Ar ten iš pilvo kyšančios ataugos - jos kojos?
fff
5459
Jav?Man ji į kinietę panaši :?
Vytautas Rudis
5459
#5 www.delfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=20294234
Fanatikeee
5459
kur straipsnis?
Anonimas
5459
siai moteriai per klaida buvo duota daug daugiau embrionu nei ji norejo, straipsni skaiciau
Vytautas Rudis
5459
#2 kiek žinau ne fake, po bandymo dirbtinai apvaisinti taip gavosi.
Anonimas
5459
Cia gi Fake? Tai nerealu gi? Daugiau uz kate! Ir kaip ji juos maitintu papai gi tik du :D
fff
5459
O.O užuojauta
|

