Kiek pamenu jei visi patare piltis dyzelio, tai ji taip ir padare. Paskui baisiai siuto ant visu kad jie durniai nezino kad negalima visdelto pilt dyzelio i bendzinine masina.
Moterys, - Jos tikrai protingos
Anonimas
5044
Anonimas
5405
uzsiciulpe ant lancerio
Anonimas
5456
prikolas tame kad i benzinini varykli pilt dyzeli negalima.
boruze111
5551
Kadangi iki apie masinas nesigaudau, tai kame cia bajeris?
Anonimas
5591
buvo
Anonimas
5593
Paklaust reiktu kur cia problemos saknys ? KODEL JI NE VIRTUVEJ !!!!!!!!!
Anonimas
5594
turbut blondine rase:D
Anonimas
5595
Benzino virtuvėj nepardavinėja.
grafauskas
5595
Sakyti, kad moterys yra neprotingos, tai yra tas pats, kas vyrus vadinti pedofilais. Protingi supras ką norėjau pasakyti.
Anonimas
5596
Kažin jei vietoj dyzelio pilčiau vandenį, nesumažėtų dinamika? Gal dar žiema lengviau automobilis užsikurtų?
Anonimas
5596
#1 :D
Anonimas
5596
tu tikriausiai tada toks pats bukas, kaip ta mergicka#23
Anonimas
5597
moteris uz vairo tas pats kas bezdzione su granata.. (joke) :D
Anonimas
5597
I bezinine masina dyzeli! Tas ir juokinga,blondeskos
Anonimas
5597
As nesuprantu... kas cia juokinga?
Anonimas
5597
Jau cia gal koks bachuras pana apsimetes rase... :D Netikiu, kad atsiranda tokiu durnu...
Anonimas
5597
reikės išbandyt. :)
Anonimas
5597
#1 pašūstravot norėjai, bet tikrai nelabai gavosi. :D
Anonimas
5597
dar taip buna :D
Anonimas
5597
svarbiausia apie tokį dalyką kaip dinamiką kažkur girdėjus, reikia kuo daugiau vartot šitą žodį :D
Anonimas
5597
#16 Tu turbut moteris?
Anonimas
5597
Nesupratau. Kame čia bairis?
Anonimas
5597
vandeni tegu pila :D
Anonimas
5597
Kaži ir mano boba tokia durra?
Anonimas
5597
kažin kiek jau metų šitam pokštui? Kitaip sakant Welcome to the internet...
Anonimas
5597
#1 Gryba supjovei...
Jonazz
5597
Na bet vandenukas dar pigiau :D
Anonimas
5597
ne nu kraupu :D
Anonimas
5597
:D
Anonimas
5597
tikiuosi tokiu zmoniu nesutikti
Anonimas
5598
tegul dar limonado vietoi tepalo pripila :D
Anonimas
5598
#5 :D
Anonimas
5598
rapsu aliejus dar pigiau :D
Anonimas
5598
#1 komentaras gaidiskas :)
Kivis
5598
Idomiai cia
Anonimas
5598
Tekstas juokingas, demo komentaras - visiškai be ryšio.
Rendolfas
5598
Na aš tavo vietoje įsipilčiau dyzelio, ir dar su alieju praskiesčiau (dar pigiau gaunasi). nemanau kad dinamika automobilio sumažės, gali tik stabdymo kelias sutrumpėt, bet nežymiai. Skirtumo tikrai neturėtum pastebėt. Norėčiau priminti, kad ir dujas gali pilti (reikia tik su nauju antgaliu), tik įpylus dujų reikia dažniau į kairį veidrodėlį žiūrėti, nes jeigu lenks tave kas nors iš dešinės gali nepastebėt. Žiemą dar patariu dėtis visas skirtingas padangas, ir rodant posūkį į kairę, iš tiesų sukti į dešinę...
|

