Gydykitės :)
Mūšis praloštas - Bet Lietuvos Rytas šiandien įrodė, kad karas dar tęsiasi
Simoonaa
4454
Anonimas
4800
Ne bet tikrai Lenkai. "sugris" tam plakate parasyta...
Anonimas
4800
#8 Čia tipo norėjai pasakyt, kad Žalgirio žaidėjai axujėni? Sezono pradžioje galbūt ir buvo tokie... Tad nereikia čia nusišnekėt ;)
Anonimas
4800
mulkiai jus, palyginkit sudeti komandu, tada aiskinkit koks zalgiris zjbs, o rytas moliai
Anonimas
4800
www.youtube.com/watch?v=3NZziQeSl64
Anonimas
4800
oooooo ne, tikrai ne
Anonimas
4800
grybai
Anonimas
4800
jis buvo praloštas dar jam neprasidėjus..
Anonimas
4800
Koks blt karas Kaune 3-0 jau galima sakyti :D
Anonimas
4800
2:0
Anonimas
4800
ne
|

