Bent sypsosi zmogus :) O man to uztenka :P
Mūsų norai - jam prikolai
Anonimas
5274
Fanatikeee
5476
:D
Anonimas
5589
Bubilius Kybys :D
Anonimas
5592
Kaip pasakė mano mama: Dabar mes esam kubilo dugne.
Anonimas
5614
Baubas, aiškus veikėjas, aiškus
Anonimas
5676
e vyga is siauliu stabdik barariuka bahureli nes tuoj gausi fanareli ;] o tai tiesa kad jam musu norai jam prikolai ;D uzskaitau sita ;D o tu lopuk kubyliuk pridusk ;]
Anonimas
5712
:D
Anonimas
5714
#27 tu tuom nori pasakyt kad jis yra mldc ?
Anonimas
5714
o as uz kubiliu, o jus visi duchai vaikai nesuprantantys ka ir kodel jis daro, taip kad ciaupkit snukucius lopai
Anonimas
5714
tai... konors dar tiketis galima is ju? :D
ppeliukas
5714
:D stumia kubilius nevaikiškai ;)
Brigita
5715
Šypsena iki ausų, taip ir norisi trenkti. :D
Anonimas
5715
plbm taip ir yra . užskaitau :D
Anonimas
5716
gerai surimuota :D
Anonimas
5717
GEras cia :D
Anonimas
5717
bubilius kybys
Anonimas
5717
15# tai gal cia tu per daug rwj ziuri? as sita maciau, bet cnn...
epsma
5717
#15 as pvz net neziuriu rwj, bet the rent is too damn high maciau :D Taip kad sha :D
Anonimas
5717
#13 pz :D
Anonimas
5717
#6 kazkas ziuri per daug rwj =3
Anonimas
5717
toxxxxxx gera;D bet ne tik jam daug kam,musu norai jiem prikolai l)
manthukaz
5717
Yra dar viena frazė : Mūsų valdžioje vien 3,14darai. matematikai suprast
Anonimas
5717
Pizda kai prajuokino :D
Anonimas
5718
#2 :D sita fraze uzmusa visad ;D
gretagreat28
5718
:D
Anonimas
5718
ahujiena sukuosena pas ta bica;D
Rocknroll
5718
kubilius DEBILIUS !!!
Anonimas
5718
The rent is too damn high!
Anonimas
5718
Noriu valgyt :(
garbane
5718
:D prikolas :D
Anonimas
5718
Kur mano sviestas??
Anonimas
5718
Kubiliau, grazink pencijas
Anonimas
5719
BUBILIUS KYBYS!
|

