O mes vaikystėj iš tų gumų verslą darydavom: prisipirkdavom ir pardavinėdavom kiemo draugams. Ech, smagūs laikai buvo...
Mūsų vaikystė - turėjo nepakartojamą skonį
Anonimas
5305
Vikae
5314
Man tai patikdavo: love is... : D
Zvirblis-Kestas
5315
Dabar renka maximos lipdukus.
Anonimas
5315
Bomb-i-bom buvo skaniausia. :)))
Anonimas
5315
Pirkdavom ne dėl gumos :D
Anonimas
5315
o atsimenat guma love is, tokia maza ir stora? :D dar popiereliai buvo kur porele tai ant suoliuko tai dar kur, ir sirdeliu nupiesta.
Anonimas
5315
As apskritai visokias ringdavau, visa knygute turiu lipduku. Dbz daugiause. :) Visus oinigus atiduodavau kad lipduku gauciau :D
Anonimas
5315
dar cola su velavom buvo
Anonimas
5315
rimtai ?????? as tai sita 9gag senai maciau taip kad eikit velniop, demotyvaciju kurejai
Anonimas
5315
as dbz rinkdavau
Anonimas
5315
ai nu love skanios buvo :D. as tai YuGiOh rinkdavau :D
Anonimas
5315
Dar budavo skanios "Love" kazkokios gumos :D
Anonimas
5315
400 skirtingu turiu :)
|

