MUZIKA - pažadina ne tik sielą , bet kartais ir idiotą tavyje

2010.12.14 Anonimas
  • 228
15
idioto, muzika, fizika, monaliza, kaledos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5162    
#12 Dead Metal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
sita gera, tikra tiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
: DDDDDDDDDDDDDDDDDD richtig.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
#7 #11 Zmones, zmones.. jei jum nepatinka tai dar nereiskia kad tai bloga muzika.. As pavizdziui nepernesu Emo Rock'o, Popso, Dead Metal ir panasiai.. bet tai nereskia kad tai ne muzika. kazkam juk ji patinka. be to jegu tu tai sakydamas turi omeny Elektronine muzika tai tu labai klysti.. patikek yra gabalu kurie primustu tavo ausis ir tu ju klausytum diena,nakti. (nekalbu apie industrinius gabalus kuriuos leidzia "on daily bases"..
Nuotraukos nėra
NewFolder 5667    
#7
Pritariu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Rokas pazadina viska :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
alternatyvus rokas pazadina ir siela ir idiota, bent jau manyje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
#7 ir kokia ta gera muzika pagal tave ? O siaip tai del skonio nesigyncijama, bet paminek savo stilius ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
Tik gaila, kad geros muzikos supratimas šiais laikais yra visiškai degradavęs.
Nuotraukos nėra
vytaute 5669    
tikrai:***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
viena normalesnių demotyvacijų. iš tikro, be muzikos aš negaliu gyvent.
Melina 5670    
tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
visiškai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
vava.:D
Grįžti į viršų