MUZIKA - pažadina ne tik sielą , bet kartais ir idiotą tavyje

2010.12.14 Anonimas
  • 228
15
idioto, muzika, fizika, monaliza, kaledos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5165    
#12 Dead Metal :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
sita gera, tikra tiesa!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
: DDDDDDDDDDDDDDDDDD richtig.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
#7 #11 Zmones, zmones.. jei jum nepatinka tai dar nereiskia kad tai bloga muzika.. As pavizdziui nepernesu Emo Rock'o, Popso, Dead Metal ir panasiai.. bet tai nereskia kad tai ne muzika. kazkam juk ji patinka. be to jegu tu tai sakydamas turi omeny Elektronine muzika tai tu labai klysti.. patikek yra gabalu kurie primustu tavo ausis ir tu ju klausytum diena,nakti. (nekalbu apie industrinius gabalus kuriuos leidzia "on daily bases"..
Nuotraukos nėra
NewFolder 5670    
#7
Pritariu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Rokas pazadina viska :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
alternatyvus rokas pazadina ir siela ir idiota, bent jau manyje :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
#7 ir kokia ta gera muzika pagal tave ? O siaip tai del skonio nesigyncijama, bet paminek savo stilius ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
Tik gaila, kad geros muzikos supratimas šiais laikais yra visiškai degradavęs.
Nuotraukos nėra
vytaute 5672    
tikrai:***
Nuotraukos nėra
Anonimas 5672    
viena normalesnių demotyvacijų. iš tikro, be muzikos aš negaliu gyvent.
Melina 5673    
tikrai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
visiškai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
vava.:D
Grįžti į viršų