Vojeeei, is rusu dainos zodziai isversti i lietuviu kalba:|
myliu jį - ne todėl, kad nuo jo šviesu, bet todėl, kad su juo nereikia šviesos
Anonimas
5680
Anonimas
5751
Bet nu jibal, kuria tas emotyvacijas, tokios storos, spuogotos mergaites, kurios vapse nemaciusios draugystes...
Tovus
5753
ir vel emotyvacija kazkokia blet
Anonimas
5754
dinkit su savo a-le intelektualiom sapalionem tai nedemotyvuoja niekam
Anonimas
5754
#6 ;D geras cia (y)
Anonimas
5754
zinoma kad nereikia sviesos prie tamsos daugiau drasos ;D
Anonimas
5754
#6 luzau :D
Anonimas
5754
gay
Anonimas
5754
#6 :D DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Spameris
5754
#6 :D:D:D:D MLDC!
Anonimas
5754
#6 xD Puikios anglu kalbos zinios ;)
muaah
5754
Anonimas
5754
apsiverkit
Pykciurna
5754
gal ir taip.
Tryer
5754
#2 O izvelgti ironija mano zodziuose ?
Anonimas
5754
neizvelgiu jokiu savizudybes motyvu, gal tiesiog ivaro depresija, o tada..
Tryer
5754
Tokios demo skatina savizudybe...
|

