Myliu savo šalį - Bet nekenčiu valstybės

2010.02.21 Forint
  • 252
17
Myliu savo šalį







Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
tai eik nx
Neilaa. 5888    
Taip ir yra.
Nuotraukos nėra
cigo 5905    
#15 kalbis apie supistus lenkus,ir rusus- tai pat supistus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
kiekviena šalis nusipelno tos valdžios, kurią turi- viena seniausių tiesų. Ne ateiviai tą valdžią išrenka, ne ateiviai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
faktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
man irgi tas pats , ir ištikrųjų, tai -lietuva, viena prasčiausių mano matytų valstybių ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
Teisingai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
TRUE
remyga 5967    
teisybe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
mantas zinok visus galima mylet jai litu duoda o ce krw medziu prisodino i seima nors as taip kaip jie paspersciau klausymu bet yra nrml :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
Andriau, egzistuotų, bent jau aš šalį suprantu kaip kraštą (miškai, upės, gimtos vietos...) O valstybę kaip valdžią ir visą sistemą ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
:)))))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
ЛЮБЛЮ СТРАНУ
но ненавижу государство
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Rusiskai geriau skamba...
Andrius23 5968    
tai pamilkit ir valstybe :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Ne, o ką?
Andrius23 5968    
O ar egzistuotu salis be valstybes?
Grįžti į viršų