Na, Giedriuk, - Tai kaip ten Vaičiekauskas? Pasveiko jau gal?

2013.02.17 Rendolfas
  • 25
10
Na, Giedriuk,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4872    
Nueikit i kina kas nori pamatyt.. Lt kiną paremsit.
bujojus 4873    
#8 lauk
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
kur butu galima gaut persisiust ta filma ar reiks laukt dar jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
O DAR CIA IR RADIJA YRA :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
#4 tai koks skirtumas vistiek supista demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
#4 Tai tada dar blogiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
#3 #2 Tai, kad ne serijalas cia visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
#2 jo plet, prisiziuri savo serialu po to kuria sudus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
Kas čia per nesąmonė? Užknisat su tais savo serialais ar kuo čia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
Filmas geras, bet demotyvacija nevykus
Grįžti į viršų