Nagi, - versk kitą puslapį

2010.10.18 miram
  • 168
22
katinas,kate,skulptura







Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
#15 Bet turi deti tik jas!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5729    
demo sudas, bet pic geras
RYBA 5731    
užtat gražus pic
Ex02r 5731    
šuda pradejo kelt totalu. Sukurkit paveiksleliai.lt ir ten dekit tokius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
nedemotyvoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Net ne demotyvacija ,hujnia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
Net ne demotyvacija ,hujnia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5731    
NESAMONE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
uzknisat su savo: "kur demotyvacija?" kiek cia jums asilams tures visi aiskint, kad cia ne vien demotyvacijos dedamos... idiotu gauja atsakau :D
Nuotraukos nėra
kakaka 5732    
#13 ;D
Wazzeee 5732    
toks jaumas, kad adminam jau visiskai px. Svarbu kelis kart y dieną inmest kaiką į "Naujausi" ir bbd, ar ten x kartų ta pati xuijnia patvirtinta, ar kad istisi psl emotyvacijom apvaryti.. blet.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
demotyvuoja skaityt per petį :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Kur demotyvacija? (ir net nejuokinga)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
nu pz jei trini mano zinutes tai gal susimastyk tada ar geras demo praleidi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Cia tipo turejo buti juokinga??Nu atsiprasant........................................................................................................
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    

Mano nuotrauka
- Ka darytum, jeigu prie taves gresmingai artintusi 5 forsai?
- Aisku, kad deciau i kojas, o tu?
- As tai issitraukciau savo ismanuji telefona ir paieskociau artimiausios kebabines.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#5 Pedikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#3 tavo bybio trumpumas (jeigu tu vyras)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Demotyvacijos nera , taciau svarbiausia tai vercia nusishypsoti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
Kur demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#0 lol, tu nulinis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
net nusijuokiau :D
Grįžti į viršų