Jo
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5399
Leja
5602
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty
5603
būūūūūūūtent.
Anonimas
5604
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Anonimas
5604
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Anonimas
5604
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5604
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5605
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Anonimas
5605
Aš taip.
Anonimas
5605
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Anonimas
5605
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Anonimas
5605
Net ne.
Anonimas
5605
buna, buna
Anonimas
5605
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
aferisteee
5605
tikrai taip...
Anonimas
5605
tikrai ne..
Anonimas
5605
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq
5605
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike
5605
Bent jau man - visada šitaip .
Anonimas
5605
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
|

