Jo
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5401
Leja
5604
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty
5605
būūūūūūūtent.
Anonimas
5605
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Anonimas
5606
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Anonimas
5606
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5606
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5606
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Anonimas
5606
Aš taip.
Anonimas
5606
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Anonimas
5606
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Anonimas
5606
Net ne.
Anonimas
5606
buna, buna
Anonimas
5606
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
aferisteee
5606
tikrai taip...
Anonimas
5606
tikrai ne..
Anonimas
5606
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq
5606
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike
5607
Bent jau man - visada šitaip .
Anonimas
5607
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
|

