Jo
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5402
Leja
5605
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty
5606
būūūūūūūtent.
Anonimas
5606
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Anonimas
5607
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Anonimas
5607
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5607
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5607
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Anonimas
5607
Aš taip.
Anonimas
5607
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Anonimas
5607
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Anonimas
5607
Net ne.
Anonimas
5607
buna, buna
Anonimas
5607
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
aferisteee
5607
tikrai taip...
Anonimas
5607
tikrai ne..
Anonimas
5607
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq
5607
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike
5608
Bent jau man - visada šitaip .
Anonimas
5608
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
|

