Jo
Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.
Anonimas
5405
Leja
5608
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty
5609
būūūūūūūtent.
Anonimas
5610
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Anonimas
5610
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Anonimas
5610
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5610
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Anonimas
5610
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Anonimas
5611
Aš taip.
Anonimas
5611
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Anonimas
5611
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Anonimas
5611
Net ne.
Anonimas
5611
buna, buna
Anonimas
5611
www.demotyvacija.lt/700-1341561.html
aferisteee
5611
tikrai taip...
Anonimas
5611
tikrai ne..
Anonimas
5611
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq
5611
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike
5611
Bent jau man - visada šitaip .
Anonimas
5611
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
|

