Naktį, prieš miegą, - žmonės paprastai galvoja apie tai, ką labiausiai norėtų pamiršti.

2011.02.16 Pasilik
  • 431
20
Naktį, prieš miegą,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5405    
Jo
Nuotraukos nėra
Leja 5608    
O tas "ko norėtų", dažniausiai susijęs su " ką norėtum pamiršti".
Augustuty 5609    
būūūūūūūtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Tiesa;/ Arba apie tai,ko noretum.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Pieva, nakti miegodamas galvoju koks noreciau but ir ko truksta manyje, ir kaip visi sako svajones...;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
net ne. apie tai ką norėtume kas būtų ir tai vadinama svajonėmis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
BULLSHIT. Ko, jau ko, bet panų tai tikrai nenoriu pamiršt. Nu ta prasme...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Aš taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Sako pusė ne tiesa, svajoja apie tai, ko norėtų. Tai ką, jūs ir turit visad tai , ką norit? Aš tai ne, pvz, ir stengiuos užmiršt tai. Ai, į epušę atsitrenkę esat, ir visad paviršutiniškai į demotivaciją žiūrit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
O as galvoju apie tai kas buvo nuostabu ir kas ryt bus dar nuostabiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Net ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
buna, buna
Nuotraukos nėra
aferisteee 5611    
tikrai taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
tikrai ne..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Nu ir ką ,kad galvoja? Gerai ,kad iš vis galvoja.
povilasq 5611    
1.buvo, 2 sh... 3. ble uzpisot su tuo 1 komentaru per minute
GaGaholike 5611    
Bent jau man - visada šitaip .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
O..kartais,.ne..ta..ka..noretu..sapnuot?
Grįžti į viršų